Άφησε βαθμούς η Βέροια στην Καισαριανή. Προσπέρασε η Ξάνθη

Βαθμός στο 89’ για τη Βέροια το απόγευμα της Τετάρτης στην Καισαριανή με τον Ολυμπιακό β΄, στο τελικό 1-1. Η ομάδα του Παύλου Δερμιτζάκη δέχθηκε γκολ στην αρχή του β΄ ημιχρόνου, έχασε ευκαιρία με τον Πασσά στο 83΄ και κατάφερε να ισοφαρίσει στο τέλος με τον Φοφανά, που λίγα λεπτά νωρίτερα είχε μπει ως αλλαγή.

Νίκησε στη Θεσσαλονίκη τον ΠΑΟΚ β΄ η Ξάνθη και πέρασε στην 1η θέση της βαθμολογίας.

‘Πάρτο αλλιώς’ από τους τραμπούκους του Αιγινίου. Αντανακλαστικά από την Πολιτεία

Επιδημιολογικός χάρτης. Στο επίπεδο ‘4’ λόγω μείωσης ιικού φορτίου η Πέλλα. Παραμένει στο ‘5’ η Ημαθία